FORGOT YOUR DETAILS?

درباره ما

شرکت بازرگانی نوین فعالیت خود را از سال 1389 در زمینه محصولات کشاورزی، دامپروری آغاز کرد. این شرکت با بنیه علمی و تکیه بر توانمندی های علمی خود در زمینه تولیدات خوراک دام، پرورش طیور، تولید کودهای آلی، فروش های کشاورزی شامل ذرت و سویا، کنسانتره و روغن آغاز کرد. در سال های اخیر با توجه به تخصصی شدن فعالیت ها، تمرکز بر تولید و تامین روغن جهت مرغداری ها و کارخانجات تولید خوراک طیور نمود. در حال حاضر این شرکت، توانایی خوب در تامین و تولید روغن جهت کارخانجات و مرغداری ها سهم خوبی در استان های خراسان و کل کشور دارد. علاوه بر بحث تامین تحقیقات بسزایی در موضوع روغن در جیره خوراک طیور نیز انجام شده که در بخش مقالات، قابل دسترسی می باشد. اهمیت مصرف روغن به عنوان تامین کننده انرژی در جیره آنجایی مشخص می شود که سهم 1 تا 3 درجه آن در خوراک طیور را دارا می باشد.

محصولات دامداری

در حال حاضر در حال بستر سازی برای تهیه کنجاله تخم پنبه غنی شده با پروتئین های گیاهی می باشیم که به زودی خط تولید راه اندازی و به بهره برداری می رسد.

توانایی در تولید

در حال حاضر این مجموعه سهم بسزایی در تامین روغن برای کارخانجات و مرغداریهای کل کشور را دارا می باشد و تلاش برای بهتر شدن کیفیت و بالا رفتن میزان فروش کماکان در اولویت واحد تولید و فروش می باشد.

تحقیقات مداوم

کارشناسان ما در واحد R&D در جهت حفظ و تامین رضایت مشتریان بطور مداوم در حال تحقیقات تخصصی می باشند.

تنوع محصولات

بازرگانی نوین جزء معدود کارخانجاتی است که دارای کاملترین پکیج روغنی برای کارخانجات تولید خوراک طیور و مرغداریها می باشد تا نیاز همه سلایق و مشتریان خود را تامین کند. در حال حاضر در خط تولید جهت روغن خام – روغن ویژه طیور – و اسید چرب موجود که به زودی مراحل خط تولید پودر چربی نیز در حال راه اندازی می باشد.

تماس با ما

با ما در تماس باشید. کاشناسان ما در خدمت شما هستند.

بالا